Edukacijos

Alpakų ūkis

Kaina 7.00 €

ALPAKŲ ŪKIS (tik grupėms nuo 15 asm.)

Pirmojo alpakų ūkio Lietuvoje susikūrimo istorija, alpakų auginimas, maitinimas ir veisimas

 

Programa skirta  ugdyti pažinimo, tyrinėjimo, aplinkosaugines kompetencijas, atskleisti gyvūnų rūšių įvairovę, išskirtinumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

 

Norėdami turiningai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, Jums būtina apsilankyti pirmame Lietuvoje įkurtame alpakų ūkyje, kur sužinosite apie pirmąjį alpakų atvežimą į Lietuvą, jos rūšis, vilnos savybes ir panaudojimą, kuo alpakos skiriasi nuo kupranugarių, ar lamų, galėsite gyvai pabendrauti su gyvūnais, ar surengti fotosesiją. Sodyboje taip pat laukia siurprizas: dar vieni smagūs ir draugiški gyvūnai, kurie pralinksmins ir vaikus ir suaugusiuosius...

 

Ekskursijos grupėms vyksta tik pagal išankstinę registraciją. Vienu metu ūkis gali priimti nuo 15 iki 85 dalyvių, todėl grupės po ne mažiau kaip 15 asmenų gali būti jungiamos. Pavienių lankytojų neregistruojame.

 

Jei ekskursija reikalinga rusų kalba, apie tai būtina informuoti iš anksto.

 

Kaina:

- darbo dienomis iki 17 val. – 7  Eur

- darbo dienomis nuo 17 val ir savaitgaliais – 7 Eur.

Mokama dalyviams nuo 3 metų ir daugiau.

Už 1 eurą sodyboje įsigysite specialiai alpakoms paruošto pašaro, kuriuo galėsite pašerti alpakas.

 

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.  

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai. 

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

 

Atsiskaitymas:grynais pinigais ūkyje arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

 

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

 

Vieta: Trakų r.
Trukmė: 1,5-2 val.
Kaina: 7€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 3+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma