Edukacijos: Asmeninėms šventėms

Šiaudiniai stebuklai: sodų ir žaisliukų gamyba

Kaina 9.00 €

ŠIAUDINIAI STEBUKLAI: SODŲ IR ŽAISLIUKŲ GAMYBA

Lietuvių tradicijos, pasaulėjauta, šiaudinių žaislų, papuošimų ir sodų rišimas.

Programa skirtaugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per šiaudinių sodų ir žaisliukų gamybą, atskleisti mūsų šalies etinės kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Daug kruopštumo, kantrybės ir ramios sielos būsenos iš kūrėjo reikalaujantys sodai vėl sugrįžta į mūsų namus ir šventes. Žinomi tradiciniai Kalėdų, Velykų ir Vestuvių švenčių trobos papuošalai – sodai tautodailininkų pastangų dėka atgimsta ir vėl tampa nepakartojama mūsų namų puošmena.

Nuostabiai tobuli sudėtingi šiaudiniai sodai ir žaisliukai yra vieni iš paslaptingiausių mūsų senųjų tradicinių dirbinių.

Programos metu susipažinsite su sodų ir žaisliukų rišimo istorija, tradicijomis, formomis, sužinosite kaip paruošti šiaudą ir kokiais būdais jis rišamas, kiekvienas pasigaminsite po žaisliuką, pagrindinius sodo elementus.

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra vaikų mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15, jei grupėje yra susugusių mažiau negu 10 dalyvių, mokama kaip už 10

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Kaina 9 Eur 

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Kaina: 9€ žmogui
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 10+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma