Edukacijos: kolektyvams

Naminių ledų gamyba

Kaina 6.00 - 7.00 €

NAMINIŲ LEDŲ GAMYBA

 Ledų gamybos technologija, procesas, gamyba ir degustacija

 

Programa skirtaugdyti pažinimo ir menines kompetencijas kulinarinio paveldo veikla. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Ledai – iš pieno produktų (pieno, grietinės, grietinėlės) pagamintas ir sušaldytas saldus desertas, atkeliavo iš Kinijos ir po vakarų Europą paplito per Prancūziją. Lietuvoje ledams padėjo atsirasti rytų tautos: osmanai, karaimai, totoriai, didikams siūlę šerbetą. Šias ir kitas istorijas apie ledų kelionę į Lietuvą išgirsite edukacinės programos metu.

Ūkininkė supažindins su ledų gamybos technologija, sužinosite kaip gaminant ledus šaldant masė maišoma, kad susidarantys ledo kristalai būtų kuo mažesni. Šiais laikais tai daroma specialiomis mašinomis, kurios ir šaldo, ir maišo ledų masę. Pirmoji ledų gaminimo mašina buvo išrasta vokiečių fiziko, dar 1876 m. Nors ledų gamybos technologijos pakito, gamybos procesas liko panašus.

Tai puiki programa tinkanti ne tik vaikams bet ir suaugusiems. Užsiėmimo metu kiekvienas pasigamins naminių ledų porciją: natūralių, su uogomis ar karamele. Ledus skanauti galėsite su arbata. 

Kaina vaikams – 6 Eur, suaugusiems – 7 Eur.

 

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197.

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-18:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras
Trukmė: 1,5
Kaina: 6-7€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 5+
Kalba: LT RU PL

Užsakymo forma