Edukacijos: Moterims

Įkvėpiantis natūralios kosmetikos pasaulis

Kaina 12.00 €

ĮKVĖPIANTIS NATŪRALIOS KOSMETIKOS PASAULIS

 

Natūralių sudėtinių dalių panaudojimas kosmetikoje, susikursite du produktus – kremą kūnui ar veidui, bei kvapnią vonios druską.

Programa skirta susipažinti su natūralioje kosmetikoje naudojamais eteriniais aliejais, druska bei jų nauda mūsų sveikatai.

 Namų gamybos – pats natūraliausias produktas, nes patys galite kontroliuoti jo sudėtį bei kvapą. Programos metu aptarsime natūralios kosmetikos gamybos subtilumus, stebėsime vandens distiliavimo metodą. Pristatysime druskų rūšis, jų  gydomąsias ir apsaugines savybes, kokiose situacijose pravartu pasitelkti druską.

 Gamindami natūralius produktus atpalaiduosite savo mintis ir pasinersite į aromatų pasaulį, o pačių pagaminti kosmetikos produktai su pasirinktais kvapais bus puiki dovana, sau ar artimiesiems.

 

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas:grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 10 dalyvių, mokama kaip už 10.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5-2
Kaina: 12€ žmogui
Žmonių skaičius: 10+
Amžius: 10
Kalba: LT RU

Užsakymo forma