Edukacijos: naujienos

Meno galia

Kaina 9.00 - 11.00 €

Meno galia

Piešimas, bendravimas, terapija, žaidimas

Programa skirtapažinti save, ugdyti kritinį mąstymą tinka kolektyvui, mokinių grupei ar pan. stiprinti tarpusavio ryšius,. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, kitus teminius susibūrimus, renginius. pvz. bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis ir t.t.

Naudojant dailės terapijos žaidybinį metodą galima pažinti save, savo bendramokslius ar kolegas. Užsiėmimo metu išryškėja matomi ir ,,nematomi” lyderiai, įtakos galia, stiprūs ar silpnesni ryšiai tarp žmonių, noras bendrauti ar atskirtumas, dosnumas, gebėjimas jausti, suprasti kito poreikius, palaikyti.  

Tai minkšta, įtraukianti, saugi terapija, kurios procesas „uždega“ ir ugdo kūrybiškumą, kritinį mąstymą. Terapijos patirtis žmones labai suartina ir praturtina. Veda sertifikuota dailės terapeutė.

Mokėti piešti nereikia.

Gali būti:

  • vienkartinis užsiėmimas

  • lankomas kartą per savaitę. Pvz. susiburia grupė jaunuoliu/moterų/ šeimų ar kt. kurie norėtų suprasti savo jausmus, mokintųsi pažinti kitų emocijas ir jausmus. Temos gali būti labai įvairios: „mano istorija“, „mano gyvenimas šiandien“, „metaforinis portretas“, vaikystė, savivertė, meilė, ribos ir t.t.  Susiformavus grupei ji gali tapti uždara.

 

Trukmė 1,5 val.( 2 valandos ).

Maksimalus žmonių skaičius 12

Minimalus žmonių skaičius 8

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją. 

Kaina:  suaugusiems 11 Eur., vaikams iki 16 metu 9 Eur 

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5-2 val.
Kaina: 9-11€ žmogui
Žmonių skaičius: 8-12
Amžius: 7+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma