Edukacijos: naujienos

Trapios tešlos „obuoliukų" kepimas ir dekoravimas

Kaina 9.00 €

TRAPIOS TEŠLOS „OBUOLIUKŲ“ KEPIMAS IR DEKORAVIMAS

Ištakos, senieji receptai, gamyba, ragavimas

Programa skirtaugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per kulinarinį paveldą, atskleisti mūsų šalies etinės kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Nuostabūs riešutėliai su saldžiu karameliniu įdaru - šis skanėstas patiks ir mažiems, ir dideliems! Juo rekomenduojame ne tik mėgautis patiems, bet ir dovanoti artimiesiems - tokia rankų darbo dovanėlė pradžiugins smaližius!

Kulinarinės edukacijos metu, kiekvienas suformuos tešlos rutuliukus, kuriuos iškepsime. Iškeptų vidų išskobus, klijuojame karamelės kremu arba uogiene. Paruošiame raudonos, geltonos ir žalios spalvos sirupus. Merkiame rutuliukus į skirtingas spalvas, nusausinus apvoliojame cukruje.

 Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5
Kaina: 9€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 7+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma