Edukacijos: Ugdymo įstaigoms

Aromatinės žvakės gamyba

Kaina 7.00 €

AROMATINĖS ŽVAKĖS GAMYBA

 

Kvapai ir žvakės, žvakės formos dekoravimas, žvakės liejimas

 

Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per senąjį lietuvių žvakininkystės amatą. Tuo pačiu atskleisti šio amato ryšius su Europos aromaterapijos tradicija. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

 

Aromatinės žvakės Europoje ne naujiena. Jau senovės graikai jas naudojo, ir ilgainiui tai išaugo iki aromaterapijos tradicijos, kuri skaičiuoja daugiau nei 2000 metų. Edukacijos metu prisliesime prie aromaterapijos istorijos ir degustuosim pagrindinius Europos žemyno eterinių aliejų kvapus. Sužinosim apie aromatų paskleidimo būdus ir priemones.

 

Kūrybinės erdvinės užduotys -  liejimo formos paruošimas, natūralaus vaško lydymas bei kvapų parinkimas, suteiks naujų patirčių. Pasirinktą aromatą sumaišę su vašku pasigaminsim klasikinę aromatinę žvakę, kuri tiks ir namams ir dovanai.

 

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą. 

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai. 

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas:grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5
Kaina: 7€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 4+
Kalba: LT EN RU

Užsakymo forma