Edukacijos: Ugdymo įstaigoms

Advento vainiko pynimas ir angelo žvakės liejimas

Kaina 8.00 €

ADVENTO VAINIKO PYNIMAS IR ANGELO ŽVAKĖS LIEJIMAS

Adventas, advento vainiko reikšmė, praktinis pritaikymas, vainiko gamyba.

Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per krikščioniškas tradicijas, atskleisti mūsų šalies etninės kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Edukacijos metu prisiminsime kas yra Adventas ir kodėl jis švenčiamas. Išsiaiškinsime kodėl Kristaus gimimo šventės išvakarėse laikomasi rimties, pasninko ir draudimų.  Sužinosime, kokie kalėdiniai namų papuošimai būdingi Lietuvai ir iš kur atkeliavo adventinio vainiko pynimo paprotys. Kiekvienas iš pušies šakelių nusipinsime advento vainiką savo namams, ir sužinosime kokia jo simbolinė ir praktinė reikšmė. Kad būtų šviesu ir jauku laukti arėjančių Kalėdų, vainiką papuošime savo rankom išlieta angelo formos žvakelę.

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą. 

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.  

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas:grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5-2
Kaina: 8€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 7+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma