Edukacijos

Vitražo dirbtuvės „Tiffany" technika

Kaina 8.00 €

VITRAŽO DIRBTUVĖS „TIFFANY“ TECHNIKA

Istorija, gamybos technologija ir paskirtis

Programa skirtasusipažinti su vitražo gamybos technika.

Klasikinis ir Tiffany vitražas – patys sudėtingiausi ir daugiausiai kantrybės bei susikaupimo reikalaujantys vitražo gamybos būdai. Tiffany metodas išpopuliarėjo XIX-XX a. ir yra iki šiol vienintelis būdas išgauti erdvines stiklo figūras, berėmius vitražus ar kt.dekoracijas. Stiklo dalių jungimas lydmetaliu leidžia kūrybingai panaudoti net smulkiausias detales, integruoti papildomus priedus (kilputes, karoliukus ir t.t.), todėl šiuo metodu galima pasigaminti kaklo papuošalus, auskarus, saulės gaudykles, nedideles interjero dekoracijas, langų papuošimus ar net eglutės žaisliukus.

Užsiėmimo metu galėsite pasigaminti nedidelę Tiffany vitražo dekoraciją ar papuošalą. Išmoksite paruošti stiklo detales vitražo gamybai, jas laminuoti vario folija ir jungti lydmetaliu. Tai kantrybės ir kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas, tačiau puikiai tiks ir mokyklinio amžiaus vaikams – viskas priklauso nuo pasirinkto vitražo sudėtingumo.

Suaugusiems siūlome saulės gaudyklių, vitražo papuošalų gamybos užsiėmimus, vaikams – nuotaikingų vitražo paukštelių dirbtuves.

Norite patys namuose pasigaminti prabangiai atrodančių stiklinių dekoracijų eglutei/interjerui iš nebereikalingų indų šukių? Atvykite į Tiffany vitražo užsiėmimus!

 Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras
Trukmė: 1,5
Kaina: 8€ žmogui
Žmonių skaičius: 15-20
Amžius: 10+
Kalba: LT EN RU

Užsakymo forma