• Pradžia
  • Naujienos
  • Dėl Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos organizuojamų mugių

Dėl Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos organizuojamų mugių

 

Informuojame, kad pandemijos atšauktas Trakų rajono savivaldybės renginys Trakų miesto šventė Trakų vasara. Taip pat dėl draudimo, tikėtina, neįvyks ir Tarptautinė pirties diena (oficialaus atšaukimo dar neturime, tačiau remiamės viešai platinama informaciją apie draudimą organizuoti viešus renginius, birželio mėn.).

Muges, tikimės organizuoti dar šiemet, datos paaiškės tada, kai baigsis karantinas. Taip pat renginiai vyks kitais metais.

Kopūstinės kermošiaus renginys yra planuojamas, taip pat planuojama didinti vietų skaičių, išdėstant jas salos viduryje. Renginys vyks pačioje saloje.

Dalyvio mokestis už neįvykusius renginius, pasirinktinai:

1 - gali būti perkeliamas ir užskaitomas dalyvaujant kitų metų tradiciniuose, ar papildomai paskelbtuose renginiuose, šiemet. Tokie prekybininkai turi pirmumo teisę dalyvauti renginiuose.

2 - gali būti panaudojamas Kopūstinės kermošiuje, įsigyjant papildomai paskelbtas vietas.

3 - gali būti grąžinamas, pagal elektroninį prašymą, nurodant kam ir į kokią sąskaitą grąžinti. Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją renginių organizavimo sektoriuje, lėšas įsipareigojame grąžinti iki metų pabaigos.

Kiekvienu atveju, prašome, kreiptis, el.paštu trakukrastas@gmail.com ar telefonu 8 698 27197 (Dominyka) kalbėsimės ir ieškosime sprendimų.

Laukiame atsakymo iki gegužės 4 d. dėl Jūsų sprendimo, nurodant pasirinkto varianto numerį, komentujant jį, ar kitaip aiškiai pateikiant savo poziciją el.laišku.

Neatsakius į laišką iki kiekvienos neįvykusios mugės datos, dalyvio mokestis už mugę grąžinamas nebus.