• Pradžia
  • Naujienos
  • Labdaros akcija „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!”

Labdaros akcija „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!”

Labdaros akcija „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!” šeštus metus vienija žmones, įstaigas, ar įmones bendram tikslui – PADĖTI.

Pagalba kitam – tolerantiškos ir draugiškos visuomenės pagrindas, o vaikams, kurie gauna pagalbą, tai – šv. Kalėdų stebuklas, kurį mokosi dovanoti kitiems.

Atjauta – pripažinimas, kad šiuo metu iš tiesų sunku, ir geranoriškas supratimas, jog laikas padėti, ar prašyti pagalbos.

Dosnumas – daryti daugiau, nei tikimąsi, kuriant socialinius ryšius ir santykius, todėl, kad matome kur kas pozityviau t.y. nuolat esame laimingi.

Ėjimas, buvimas šalia ir dalyvavimas kartu, kad ir kas nutiktų, atrasti nuolatinius globėjus.

Tikėjimo stebuklas padeda patirti būties džiaugsmą. Šis jausmas pripildo širdis vilties, drąsos sutikti permainas ir nugalėti baimes.

Išmintis – harmonija su aplinkiniu pasauliu, pasižymi patirtimi ir įžvalgumu, kuris padeda sėkmingai tvarkytis įvairiomis aplinkybėmis.

Tad startuojame su 38 šeimų sąrašu (94 vaikai), kuriuos surinko Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro socialiniai darbuotojai, lankantys šeimas. Prie labdaros akcijos šeimų poreikių suvestinės, pateikti rajono švietimo įstaigų ugdytinių poreikį, pakviesti ir švietimo įstaigų socialiniai pedagogai, tad sąrašas bus pildomas.

Labdaros akciją globoja Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. 2018-2019 metais šios akcijos rėmėjų dėka padėta 73 šeimoms, kuriose auga 189 vaikai.

Kviečiame ir Jus prisidėti parama pinigais į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT324010042700064549 banke (įstaigos kodas 181626536, Vytauto g. 33 , Trakai). Pavedimo paskirtis – Kalėdinė akcija vaikams.

Galite aukoti ne tik pinigus, bet ir daiktus. Reikalingų buities daiktų, technikos, baldų, paslaugų sąrašai pateikiami pagal seniūnijas.

Labdaros akciją organizuoja Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija.

Informacija teikiama telefonu +37069827197 (Dominyka) arba el.p trakukrastas@gmail.com

ŠEIMŲ POREIKIS 2019 [atsisiųti}