KUR BITELĖS ULIAVOJA Žygis pėsčiomis po Tiltų kaimą ir miškus su bitininku

Tai pasivaikščiojimas tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto į tylų kaimą, į ramų mišką ir pažinti vieną seniausių žmonių verslų – bitininkystę. Į šį pasivaikščiojimą kviečia dzūkiškio etnografinio Tiltų kaimo žmonės. Bitininkas ves tyliais miško takeliais prie toliau nuo žmonių ir teršalų esančių avilių. Visa kita sužinosite atvykę į Tiltus.

Žygio trukmė apie 2 val.
Kaina žmogui – 40 €
Įveiksime apie 7 km.

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)