TRAKŲ MIKRORAJONAI

 

Trakai jau nuo XIV a. yra multikultūrinis miestas: čia gyvena įvairių tautybių žmonės, išpažįstantys skirtingus tikėjimus, puoselėjantys savitą kultūrą bei pasaulėžiūrą. Miesto teritorija ilgainiui buvo suskirstyta tautiniu ir religiniu pagrindu, išryškėjo tam tikros miesto dalys, kuriose dominavo konkrečios tautos ar tikėjimo atstovai. Mieste iki šių dienų yra išlikę riboženkliai, menantys šį kultūrinį/teritorinį pasiskirstymą. Šioje ekskursijoje kviečiame pažinti kiekvienos iš tautų santykį su Trakais.

 

Gidė Evelina Šuscickytė, 

mob. 864768146, Faceook: Meno turai, el.p. evelinsuscickyte@gmail.com

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)