TYLUS GROŽIS Žygis dviračiais, aplankant Lentvario, Vokės ir Užutrakio dvaro sodybas.

XIX a. šalia Vilniaus trys giminingos grafų Tiškevičių šeimos įkūrė savo rezidencijas. Jonas Tiškevičius Trakų Vokėje, Vladislovas Tiškevičius Lentvaryje, o jo brolis Juozapas Tiškevičius – Užutrakyje. Visiems trims parkus kūrė garsus prancūzų kraštovaizdžio architektas Ed. Francua Andre. XX a. negandos sudavė skaudų smūgį Lietuvos kilmingųjų šeimoms, tačiau išliko jų kurtas grožis - rūmai ir parkai. Šiandien dvarus ir jų kultūrą jaukinamės, stengiamės išmokti puoselėti grožį. Tačiau laukia dar ilgas kelias. Ši kelionė kviečia pagarbiai žengti į grafų Tiškevičių kurtus dvarus, išgirsti ir suprasti jų tylų grožį. Savo kelionę pradėsime Trakų Vokės geležinkelio stotyje, tilteliu per Vokės upę ir pateksime į Trakų Vokės dvaro parką, toliau pro renesansinius vartus trauksime senuoju keliu į Lentvario dvarą. Po to seks sunkiausia kelionės kelionės dalis per kalvas, žvyrkelius, pievas, kol galiausiai atokvėpį patirsime Užutrakio dvaro sodyboje.

Žygio trukmė nuo 5 val.
Kaina – 75 €
Įveiksime apie 25 km.

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)