Edukacijos

Akmens „užkalbėjimas“

Kaina 9.00 €

AKMENS „UŽKALBĖJIMAS"

Baltiškų simbolių reikšmė, sėkmės akmens „užkalbėjimas“

Programa skirtaugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per Baltų simbolius. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius. Edukacinių veiklų pritaikomumas įvairiais aspektais – bendrojo lavinimo pedagogams, socialiniams pedagogams, senųjų tradicinių švenčių įvardijimas ir įprasminimas, įvairių socialinių grupių įtraukimas, ir net savo tautos pristatymas užsienio jaunuoliams.

Iš protėvių paveldėta ne tik archajiška kalba, tautosaka, papročiai, bet ir ornamentika, simbolika. Ši edukacinė veikla, pritaikyta skirtingoms tikslinėms dalyvių grupėms. Jų metu yra galimybė pateikti, priminti senai pamiršta. Be to įtraukti žmones giliau pasidomėti savo tautos šaknimis, savo tradicijomis.

Visame pasaulyje dėl savo gilios prasmės plačiai naudojami simboliai žmonėms labai svarbūs. Edukacijos metu sužinosite, kuo simbolis skiriasi nuo ženklo, bus pristatytos spalvų reikšmės, vaizduojančios materijos, lygmenys. Užsiėmimo metu turėsite galimybę susidėlioti simbolius ir užkoduoti sėkmę, atvaizduodami sau palankius simbolius ant pasirinktų akmenukų.

Atsiskaitymas:grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos
Trukmė: 1,5
Kaina: 9€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 16+
Kalba: LT RU

Užsakymo forma