Edukacijos

Florariumai-mini sodai

Kaina 27.00 - 57.00 €

FLORARIUMAI – MINI SODAI

 

Terapinis biofilinis dizainas, florariumų tipai, kompozicijos ir jų priežiūra

 

Užsiėmimas skirtas mylintiems gamtą ir besižavintiems populiariaisiais florariumais.

 

Jau 1980 metais pradėta pastebėti natūralios gamtos teigiama įtaka žmogaus emocinei ir fizinei sveikatai, o paskutiniu metu, kai gyvenimo tempas vis greitėja, o urbanizacija didėja, atsirado naujas terminas – biofilinis dizainas. Tai toks interjero dizainas, kuriame gausu gamtos – augalų! Tačiau gyvieji augalai susodinti remiantis ilgalaikiais stebėjimais ir tyrimais, kaip augalų sistemingas komponavimas gyvenamojoje aplinkoje veikia mūsų savijautą.

 

Prisilietimas prie gyvų augalų, žemės, veikia teigiamai mūsų emocijų pasaulį, todėl edukacijos metu ne tik pasigaminsite savo florariumą, bet ir patirsite terapinį biofilinio dizaino poveikį.

Kurdami asmeninį terariumą kiekvienas susikursite savo svajonių kraštovaizdžio sumažintą versiją, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą. Taip pat sužinosite apie: florariumų tipus, kuo jie skiriasi, kokie geriausiai tinka Jūsų namų interjerui ir Lietuvos klimatui, grunto sluoksniavimo technologijas, florariumų priežiūros ypatumus, augalų kompozicijos stikliniame inde subtylibes, sukulentų rūšis ir tinkamumą kompozicijoms.

 

Užsiėmimo metu pagal poreikį ir didį galite rinktis kurti minimalų, vidutinį ar didelį florariumo variantą, tam suteikiamos visos reikalingos priemonės, galėsite rinktis iki 5 skirtingų rūšių sukulentų, specialias mini dekoracijas, akmenėlius, gruntą.

 

Galite kurti vieną bendrą florariumą (dovana nuotakai, gimimo dienos dovana ir pan.), ar kurti kiekvienam individualiai. Už medžiagas florariumui mokama papildomai.

 

Folorariumo medžiagų kaina ( stiklinis indas, sukulentai, žemės, akmenukai, dekoracijos):

Mini variantas 20 Eur.

Midi variantas 30 Eur.

Maxi variantas 50 Eur.

Yra galimybė papildomai įsigyti norimų medžiagų, dekoracijų.

 

Edukacijos kaina 7 Eur. + medžiagos.

Trukmė – 90 min.

Amžius nuo 16 m

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras
Trukmė: 1,5
Kaina: 27-57€ žmogui
Žmonių skaičius: 15+
Amžius: 16+
Kalba: LT EN RU

Užsakymo forma