Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

sukulentai

FLORARIUMAI – MINI SODAI

 

Terapinis biofilinis dizainas, florariumų tipai, kompozicijos ir jų priežiūra

 

Jau 1980 metais pastebėta natūralios gamtos įtaka žmogaus emocinei ir fizinei sveikatai, o paskutiniu metu, greitėjant gyvenimo tempui ir plečiantis urbanizacijai, atsirado nauja sritis – biofilinis dizainas. Tai toks interjero dizainas, kuriame gausu gamtos, augalų !Tačiau gyvieji augalai susodinti remiantis ilgalaikiais stebėjimais ir tyrimais, kaip augalų sistemingas komponavimas gyvenamojoje aplinkoje veikia mūsų savijautą.

 

Prisilietimas prie gyvų augalų, žemės, veikia teigiamai mūsų emocijų pasaulį, todėl edukacijos metu ne tik pasigaminsite savo florariumą, bet ir patirsite terapinį biofilinio dizaino poveikį.

Kurdami asmeninį terariumą kiekvienas susikursite savo svajonių kraštovaizdžio sumažintą versiją, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą. Taip pat sužinosite apie: florariumų tipus, kuo jie skiriasi, kokie geriausiai tinka Jūsų namų interjerui ir Lietuvos klimatui, grunto sluoksniavimo technologijas, florariumų priežiūros ypatumus, augalų kompozicijos stikliniame inde subtylibes, sukulentų rūšis ir tinkamumą kompozicijoms.

 

Užsiėmimo metu pagal poreikį ir didį galite rinktis kurti minimalų, vidutinį ar didelį florariumo variantą, tam suteikiamos visos reikalingos priemonės, galėsite rinktis iki 5 skirtingų rūšių sukulentų, specialias mini dekoracijas, akmenėlius, gruntą.

 

Galite kurti vieną bendrą florariumą (dovana nuotakai, gimimo dienos dovana ir pan.), ar kurti kiekvienam individualiai. Už medžiagas florariumui mokama papildomai.

 

Edukacijos kaina 9 Eur. + medžiagos.

Folorariumo medžiagų kaina ( stiklinis indas, sukulentai, žemės, akmenukai, dekoracijos):

Mini variantas 15-20 Eur.

Midi variantas 30 Eur.

Maxi variantas 50 Eur. 

Yra galimybė papildomai įsigyti norimų medžiagų, dekoracijų.  

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.  

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.  

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai. 

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį. 

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 

 • Vieta

  Trakų krašto tradicinių amatų centras

 • Trukmė

  1,5

 • Kaina

  Nuo 9-57€ žmogui

 • Žmonių skaičius

  15+

 • Amžius

  16+

 • Kalba

  LT EN RU

 • Kategorijos

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.