Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

angeliukai

MEDINIŲ ANGELIUKŲ GAMYBA

Ką žinome apie angelus, savo angeliuko papuošimas. Po edukacijos galima aplankyti Angelų kalvą, Trakų r. Būdos. k.

Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas, formuoti krikščioniškasiais vertybes per medinių ruošinių dekoravimą, atskleisti mūsų šalies etinės kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Angelai... kadaise žemėje gyveno daugybė angelų ir visada padėdavo žmonėms. Išmokė juos puoselėti meilę, nupiešti peizažą, išauginti gražiausius augalus, supdavo jų vaikus ir pasakodavo gražiausias pasakas. Visad būdavo šalia su šiltu žodžiu, paguoda ir mažais stebuklais.

Jie ir dabar gyvena tarp mūsų ir pasirodo tada, kai sunkiausia. Pažiūri mums į akis, nusišypso ir, padėję įveikti bėdas, išnyksta, taip ir nepasakę iš kur atsirado. Jūs tikriausiai angelus pažįstat, ar ne? Atidžiau dairykitės: pamiršot pasveikinti močiutę su gimtadieniu ir aplinkybės Jus atvedė pas ją, ...kai buvo sunku atėjo draugas ir pralinksmino... tiesiog netikėtai...

Edukacijos metu klausysitės pasakojimo apie angelus sargus ir arkangelus. Iš keturių skirtingų ruošinių, išsirinkę Jums patikusią medinę angelo figurėlę, ją šlifuosite,  aliejuosite ir dekoruosite. Kultūrinės edukacijos metu vyksta viktorina, už teisingus atsakymus teikiamas prizas. Programą veda tautodailininkė, sertifikuota meistrė.

Po edukacijos kviečiame aplankyti Angelų kalvą: Tai nuolat gausėjantis ąžuolinių angelų skulptūrų ansamblis, vainikuojantis reikšmingiausių, vienoje architektūrinėje diagonalėje išsidėsčiusių Trakų dvasinių statinių – Trakų stačiatikių Šv. Dievo Motinos gimimo cerkvės, Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčios ir Trakų salos pilies – seką.

Angelų kalva – tarsi simbolinis „vainikas“ Trakams. Jį sudaro įvairios, beveik penkių metrų aukščio ąžuolinės angelų skulptūros, simbolizuojančios pagrindines krikščioniškąsias vertybes – Meilę, Viltį, Tikėjimą, Gyvybę, Dvasios stiprybę, Dvasios ramybę, Taiką, Atjautą, Pasiaukojimą, Bičiulystę, Santarvę ir kt.

Angelų kalvoje vaikams įrengtos supynės, yra pavėsinė.

Angelų kalvos nuoroda į vietą

Kultūrinė edukacija sustiprina bendruosius gebėjimus – žinias, įgūdžius ir požiūrį, kurie padeda pasiekti asmeninių ir profesinių tikslų visuomenėje. Šie gebėjimai apima tradicinius įgūdžius, pvz., bendravimo savo gimtąja kalba, skaitmeninius įgūdžius, raštingumo ir pagrindinius matematikos bei gamtos mokslų įgūdžius, taip pat specifinius įgūdžius: gebėjimą mokytis, verslumą ir kūrybiškumą, iniciatyvumą, socialinę ir pilietinę  atsakomybę, kultūrinį sąmoningumą.

Svarbūs dalyvių sąmoningumo ugdymo kriterijai, t.y edukacijos bendravimo aspektai: tarpusavio suvokimas (socialinė percepcija), keitimasis informacija (komunikacija), tarpusavio sąveika (socialinė interakcija), tarpusavio santykiai.

Edukacinio užsiėmimo metu vyksta diskusija, analizuojamas amatas ir dalyvių patirtis bei emocijos, ieškomi sprendimo būdai, po to kartojama įtraukiant dalyvių pasiūlymus, aptariami rezultatai.

Neįgaliųjų integracija. Trakų krašto tradicinių amatų centre įrengti keltuvai, patekti į antrą aukštą, WC, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia, platesnės durys ir praėjimai. Kultūrinių edukacijų metu atsižvelgiame ir siekiame užtikrinti specialiuosius ugdymosi poreikius turinčių asmenų įtrauktį.

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 

 • Vieta

  Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ir Trakų r. amatininkų rezindencijos

 • Trukmė

  1 val.

 • Kaina

  8€ žmogui

 • Žmonių skaičius

  nuo 15

 • Amžius

  4+

 • Kalba

  LT EN RU

 • Kategorijos

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.