Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

RAKTINE

"Namai devyniais raktais rakinti...“

Papročiai susiję su namais, ankščiau ir šiandien, šventės, namus saugantys simboliai ir raštai,  medinės raktinės dekoravimas

Edukacinis užsiėmimas skirtas kolektvyvams, šeimos ar asmeninėms šventėms supažindinti su senaisiais kasdienio gyvenimo papročiais, puoselėti ir palyginti kaip yra dabar.

Lietuvoje nuo seno puoselėjamos šeimos, giminės tradicijos. Nuo gimimo ligi mirties žmogų lydi per amžius susiklosčiusios šeimos apeigos, giminės ir bendruomenės papročiai: gimimas, krikštas, piršlybos, vedybos, vaikų gimimas, amato, turto ir socialinės padėties įgijimas, mirtis — visi šie esminiai žmogaus gyvenimo momentai tradiciniame Lietuvos kaime palydimi ritualais, šeimos, giminės, bendruomenės pritarimu ir palaikymu, švenčiami savųjų ir kaimynų rate.

Per mokymą taip pat sužinosite, apie senuosius simbolius ir raštus šiuolaikiškame gyvenime, tęsiant ir saugant senas tradicijas. Dekoruosite savo medinę raktinę, pripildysite ją simboliais, prasmėmis, galiomis, sukursite namus saugantį, sėkmę ir meilę nešantį šaltinį.

Tokia raktinė ne tik labai praktiška, juk nuo šiol raktai daugiau niekomet nepasimes, ne tik gražus namų dekoras sukurtas savo rankomis, bet ir sergėjančiomis galiomis pripildytas daiktas. 

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, +37069877175.

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras

Trukmė: 2 val

Kaina: 24 €

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.