Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

LANKO

ŠAUDYMAS IŠ LANKO TOTORIŠKU BŪDU

Istorija ir paskirtis, praktinių įgūdžiū lavinimas

Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per totorių tradicijas, atskleisti mūsų šalies etinių tautų kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą per veiklą ir profesijas. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Nuo Didžiojo kunigaikščio Algirdo laikų Lietuvos žemėse gyvenantys totoriai buvo puikūs kariai, žirgininkai, odininkai, daržininkai, kulinarinio paveldo puoselėtojai, kuo gali pasigirti ir dabar, kaip ir išlikusiais karybos žaidimais. Treneris vienintelis pabaltyje

Užsiėmimo metu susipažinsite su totoriško šaudymo ypatybėmis, kai kadaise nebuvo kitų įrankių ir tai buvo vienintelis. Su juo totoriai gynėsi ir kariavo, tad turėjo sakralinę reikšmę kiekvieno totoriaus gyvenime. Totoriai buvo taiklūs ir greiti, šaudydavo raiti į už 60 metrų ir arčiau esančius taikinius, dėkle iš 30 strėlių turėjo pataikyti visas, dažnai 15-20 strėlių per minutę, neprašaunant. dabar tam nėra jokio poreikio, tačiau šaudyti yra smagu, nes užsiėmimas vyksta lauke ir yra daug judesio. Užsiėmimo metu šaudysite į taikinį 15-20 metrų atstumu, bus atskleistos visos paslaptys reikalingos taikliam šaudymui.

Kaina: 8 Eur

Užsiėmimo metu galima užsakyti totoriškų koldūnų degustaciją, kuri su šaudymu iš lanko kainuoja 14 Eur (vaikui), 16 Eur (suaugusiam)

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, +37069877175.

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

 • Vieta

  Trakų amatininkų rezindencijos

 • Trukmė

  1,5-2,5

 • Kaina

  8-16€ žmogui

 • Žmonių skaičius

  10+

 • Amžius

  10+

 • Kalba

  LT RU

 • Kategorijos

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.